Vstupenka na Miss Pin-Up 2019

Cena poštovného bude v objednávce upravena na 19,- kč dle platného ceníku ČP. Přijímáme pouze platby předem na účet. Možnost osobního odběru na Luční 2169/7, Praha 3.

 

Všichni příznivci rock’n’rollu, krásných dam a slečen a hlavně vyznavačky PIN-UP stylu, zbystřete zrak a nastražte uši !!! Rok se s rokem sešel, obchod se stylovým oblečením Rockabilly Clothing Shop www.rocka.cz a tattoo studio Panter , ve spolupráci s CRIIS Production, pro Vás po roční pauzičce, opět připravili parádní rock’n’rollovej mejdan spojený s volbou ČESKÉ MISS PIN-UP.

31.3.2019 ukončíme hlasování, spočítáme likes a 8 z Vás s největším počtem, bude bojovat o titul MISS PIN-UP ČR 2019 v klubu Storm před mezinárodní porotou, sestavenou z hochů z BLACK JACKS a MISS PIN-UP 2018. 

Výherkyně se mohou těšit na spoustu hodnotných cen od ROCKABILLY CLOTHING SHOP WWW.ROCKA.CZ, OUTLAW BASTARDS, PANTER TATTOO, BLACK JACKS ROCKABILLY CLUB, CRIIS PRODUCTION, MOZAIKA RESTAURANT, FORD AUTO-IN a dalších.... Takže děvčata natočte vlny, nahoďte šátky a směle do toho. Vy ostatní přijďte povzbudit naše krásky a pořádně to roztočit na parketu. Těšíme se na Vás!!! 

Informace na www.misspinup.cz

 

Cena vstupného v předprodeji do 31.3.     250,-

Cena vstupného v předprodeji od 1.4.       300,-

Cena vstupného na místě konání akce      350,-

  


Provozovatel webu Barbora Wolfová, se sídlem Luční 2169/7, Praha 3 , IČ: 02742063, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím