Vstupenka na Miss Pin-Up 2019

Cena poštovného bude v objednávce upravena na 19,- kč dle platného ceníku ČP. Přijímáme pouze platby předem na účet.

 

Všichni příznivci rock’n’rollu, krásných dam a slečen a hlavně vyznavačky PIN-UP stylu, zbystřete zrak a nastražte uši !!! Rok se s rokem sešel, obchod se stylovým oblečením Rockabilly Clothing Shop www.rocka.cz a tattoo studio Panter , ve spolupráci s CRIIS Production, pro Vás po roční pauzičce, opět připravili parádní rock’n’rollovej mejdan spojený s volbou ČESKÉ MISS PIN-UP.

 

4.4.2019 ukončíme hlasování, spočítáme likes a 8 z Vás s největším počtem, bude bojovat o titul MISS PIN-UP ČR 2019 v klubu Storm před mezinárodní porotou, sestavenou z hochů z BLACK JACKS a MISS PIN-UP 2018. 

Výherkyně se mohou těšit na spoustu hodnotných cen od ROCKABILLY CLOTHING SHOP WWW.ROCKA.CZ, OUTLAW BASTARDS, PANTER TATTOO, BLACK JACKS ROCKABILLY CLUB, CRIIS PRODUCTION, LADY BOW. Takže děvčata natočte vlny, nahoďte šátky a směle do toho. Vy ostatní přijďte povzbudit naše krásky a pořádně to roztočit na parketu. Těšíme se na Vás!!! 

Informace na www.misspinup.cz


Provozovatel webu Barbora Wolfová, se sídlem Luční 2169/7, Praha 3 , IČ: 02742063, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím