Na stejné adrese najdeš i půjčovnu kabrioletů 

               

www.pujcovnakabrioletu.com

Půjčte si u nás kabriolet a vyzkoušejte si jaké to je, řídit se staženou střechou pod otevřenou oblohou, věnujte originální dárkový poukaz svým blízkým nebo si půjčte od nás kabriolet na jeden z nejvýznamnějších dnů ve Vašem životě, na Vaši svatbu. Půjčujeme čtyřmístné kabriolety velké i menší, kabriolety levné i dražší, samozřejmě také dvoumístné exkluzivní roadstery. 

Působíme na trhu již mnoho let a zkušenosti s pronájmy vozidel nám umožňují, se plně přizpůsobit Vašim požadavkům, a tak Vám ušetřit čas i peníze. Vážíme si stálého nárůstu klientů z tuzemska i zahraničí na základě osobního doporučení a budeme se i nadále snažit, aby jste byli s našimi službami spokojeni. Každý rok pro Vás a hlavně podle Vašich požadavků naši nabídku obměňujeme nebo přidáváme další vozy. Vozidla máme havarijně pojištěna s 10% spoluúčastí (min. 10.000,- Kč), tj výše kauce, kterou klient skládá při vypůjčení kabrioletu.


Více zde: http://www.pujcovnakabrioletu.com/

 

 

 

Provozovatel webu Barbora Wolfová, se sídlem Luční 2169/7, Praha 3 , IČ: 02742063, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím