Doprava a platby - Rockabilly Clth. Shop

Objednávky nad 2000,- Kč - Doprava zdarma

Platí pro 1 balík do hmotnosti 10 kg včetně obalu a pouze pro Českou republiku.

 

1) Rockabilly Clth. Shop - Dobírka - Česká pošta - Balík do ruky
Poštovné v rámci České republiky
Cena zboží včetně poštovného je uhrazeno České poště při převzetí zboží. Poštovné vč. dobírky činí 129,- Kč. Garantovaná doba doručení je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

2) Rockabilly Clth. Shop - Platba předem - Česká pošta - Balík do ruky
Platba převodem na účet firmy, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Equa Bank a.s. , č.ú. 1022778539/6100, Českou poštou jako balík do ruky, cena odeslání je 79,- Kč vč. balného.

Garantovaná doba doručení je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

3) Rockabilly Clth. Shop  - Osobní odběr - Zdarma 

Osobní odběr je zdarma. -  výdej zboží na adrese Luční 2169/7, Praha 3 (po předchozí telefonické dohodě a zaplacení zboží předem na účet)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku