Doprava a platby - Rockabilly Clth. Shop

Objednávky nad 2000,- Kč = doprava zdarma.

Platí pro 1 balík do hmotnosti 10 kg včetně obalu. 

 

1) Rockabilly Clth. Shop - Dobírka - Česká pošta - Balík do ruky


Poštovné v rámci České republiky a Slovenské republiky
Cena zboží včetně poštovného je uhrazeno České poště při převzetí zboží. Poštovné vč. dobírky činí po ČR 149,- Kč, poštovné vč. dobírky do SR činí dle sazebníku České pošty 249,- Kč . Garantovaná doba doručení po ČR je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

2) Rockabilly Clth. Shop - Platba předem - Česká pošta - Balík do ruky

Poštovné v rámci České republiky a Slovenské republiky
Platba převodem na účet dodavatele, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Equa Bank a.s. , č.ú. 1022778539/6100, IBAN: CZ1161000000001022778539. Balík odesíláme Českou poštou jako balík do ruky, cena odeslání je 109,- Kč vč. balného v rámci České republiky, poštovné do SR činí dle sazebníku České pošty 179,- Kč .

Garantovaná doba doručení Českou poštou v rámci České republiky je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

3) Rockabilly Clth. Shop  - Osobní odběr - Zdarma 

Osobní odběr je zdarma. -  výdej zboží na adrese Luční 2169/7, Praha 3 (po předchozí telefonické dohodě)

 

4) Osobní odběr - Zásilkovna 555 výdejních míst - Dobírka


Pro svůj balíček si můžete zajít sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 550 po celé republice. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání ze skladu. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena. Cena odeslání je 99,- Kč vč. dobírky a balného.

 

5) Platba předem bankovním převodem - Osobní odběr Zásilkovna 555 výdejních míst
 
Pro svůj balíček si můžete zajít sami do některého z odběrných míst - Zásilkoven. Je jich už více než 550 po celé republice. Při osobním odběru by měl být balíček připravený k vyzvednutí do 2 - 3 pracovních dnů po odeslání ze skladu. Než se pro něj vypravíte, počkejte na SMS a e-mail s potvrzením, že je zásilka připravena. Platba převodem na účet firmy, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Equa Bank, a.s. č.ú. 1022778539/6100 , Zásilkovnou, cena odeslání je 59,- Kč vč. balného.

 

6) Rockabilly Clth. Shop - Přepravní služba PPL v rámci ČR

Balík zaslaný expresní balíkovou službou - doručován následující pracovní den po odeslání. Řidič(ka) Vám obvykle zavolá, aby s Vámi dohodl(a) orientační čas svého příjezdu. V objednávce uveďte číslo svého mobilního nebo jiného kontaktního telefonu. Poštovné vč. dobírky činí po ČR 139,- Kč, při platbě předem převodem na účet dodavatele, je cena poštovného 99,- Kč, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Equa Bank a.s. , č.ú. 1022778539/6100.

Provozovatel webu Barbora Wolfová, se sídlem Luční 2169/7, Praha 3 , IČ: 02742063, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím