Doprava a platby - Rockabilly Clth. Shop

Objednávky nad 2000,- Kč - Doprava zdarma

Platí pro 1 balík do hmotnosti 10 kg včetně obalu a pouze pro Českou republiku.

 

1) Rockabilly Clth. Shop - Dobírka - Česká pošta - Balík do ruky


Poštovné v rámci České republiky a Slovenské republiky
Cena zboží včetně poštovného je uhrazeno České poště při převzetí zboží. Poštovné vč. dobírky činí po ČR 139,- Kč, poštovné vč. dobírky do SR činí dle sazebníku České pošty cca 250,- Kč. Garantovaná doba doručení po ČR je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

2) Rockabilly Clth. Shop - Platba předem - Česká pošta - Balík do ruky

Poštovné v rámci České republiky a Slovenské republiky
Platba převodem na účet dodavatele, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu Equa Bank a.s. , č.ú. 1022778539/6100, IBAN: CZ1161000000001022778539. Balík odesíláme Českou poštou jako balík do ruky, cena odeslání je 99,- Kč vč. balného v rámci České republiky, poštovné do SR  činí dle sazebníku České pošty cca 140,- Kč.

Garantovaná doba doručení Českou poštou v rámci České republiky je do následujícího pracovního dne po odeslání. Nejste-li zastižen(a) doma, je zásilka uložena na Vaší poště k vyzvednutí po dobu 7 dnů. Zásilky jsou po dobu přepravy pojištěny.

 

3) Rockabilly Clth. Shop  - Osobní odběr - Zdarma 

Osobní odběr je zdarma. -  výdej zboží na adrese Luční 2169/7, Praha 3 (po předchozí telefonické dohodě a zaplacení zboží předem na účet)

 

Provozovatel webu, Barbora Šedivá ROCKABILLY SHOP, se sídlem Praha 3, Luční 2169/7, IČ: 02742063, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím